ЧИ МОЖНА БУТИ ВИНАХІДНИКОМ У НАШ ЧАС ?

 

ЧИ МОЖНА БУТИ ВИНАХІДНИКОМ У НАШ ЧАС  ? 

 

Шановні батьки , прочитайте дану інформацію . Це буде цікаво  для Вас і я сподіваюсь, що  вашим діткам буде теж  цікаво почути її саме від  Вас. Перегляньте разом  мультик та обговоріть події.

 

— Ми оточені речами, якими повсякчас користуємося, не замислюючись, звідки вони взялися, хто їх винайшов, і як вони змінили на краще життя людей. Навіть у звичайному шкільному класі можна побачити чимало винаходів.

Один давньоримський учитель додумався виготовити дошку і поставити її в класі. А наштовхнули його на цю думку тодішні звичаї.

Виявляється, у Давньому Римі дозволено було писати й малювати на... стінах. І римляни охоче це робили. Перехожі з їхніх написів дізнавалися багато цікавого, як ми сьогодні — з газет і журналів. Ці помальовані та обписані стіни й підказали вчителеві зробити в класі дошку, на якій писатимуть школярі...

Але ж яка зручна річ — дошка! Написав — стер, написав... І по-милку легше виправити, ніж у зошиті! Проте ця зручність для школярів не влаштовує вчителів. І вони продовжують винаходити... дошку.

Уже створено дошку, що має вигляд книжки: скільки в ній сторінок — стільки й учнів пишуть на дошці. А біля дошки з рухомих секцій (кожна з них повертається під будь-яким кутом, підіймається та опускається) може відповідати півкласу.

1.     Цікаво знати!

2.     Чи знаєш ти, що пластилін винайшла школярка? Внучка відомого виробника засобу для чищення шпалер запропонувала використовувати цей засіб для гри. З його складу прибрали шкідливий вміст, додали мигдалеву олію та барвники.

 

Ідея створення хутряних навушників для захисту від холоду належить 15-річному американцеві Честеру, який любив кататися на ковзанах і водночас слухати музику.

 

Автор ідеї створення снігоходу — 15-річний канадець Джозеф.

 

Шрифт, призначений для читання незрячими людьми, розробив французький підліток, 15-річний син чоботаря Брайля. Хлопчик був сліпий із трирічного віку. За основу свого шрифту він узяв «нічний шрифт», що використовували військові для читання повідомлень у темряві.

 

Іграшкову вантажівку з відкидним кузовом винайшов і навіть запатентував шестирічний Роберт. Хлопчик намалював машинку для того, щоб батько зробив йому таку саму.

 

Фруктовий лід — морозиво на паличці — уперше виготовив 11-річний американець Френк.

 

12-річний Максим зі Львова створив робота, що виконує функції інженерів. Робот сканує приміщення, заміряє площу і за допомогою радіосигналу передає дані на комп’ютер.

— Діти, як ви вважаєте, чи все вже у світі винайдено до нас?

— Як ви вважаєте, які винаходи потрібні людству?

— Що хотіли б винайти ви?

— Чи хотіли б ви, щоб у вас з’явився винахід, що вам би у всьому допомагав?

 

4.Перегляд мультфільму «Мі-мі-ведмедики — найкорисніші винаходи Кеші. Помогашка».

— Що б ви змінили в «Помагашці»?

— Чи може робот замінити живе спілкування з друзями?


 


Коментарі